A A A

Dom położony na obrzeżach Supraśla w niedalekiej odległości od lasu Puszczy Knyszyńskiej cały dom ( parter i piętro - poddasze) jest przeznaczony do wyłącznej dyspozycji dla gości.
Dom przy Puszczy zaprasza 250xDomek jest doskonale wyposażony i atrakcyjnie urządzony. Salon z kominkiem jest głównym pomieszczeniem tzw sercem domu, gdy jest chłodno i za oknem ponuro wydobywający się zapach drzewa z kominka i rozchodzące się ciepło ogrzewa przebywających na urlopie gości. Salon posiada bezpośrednie wyjście na taras, co przy pięknej słonecznej pogodzie umożliwia całodzienne przebywanie wśród drzew i świergoczących ptaków.

 

 

kliknij

 

 

 

 

 

W okresie letnim śniadanie można spożywać na tarasie, gdy pada deszcz i jest chłodno funkcję integrującą rodzinę spełnia owalny stół z sześcioma krzesłami, stoi w centrum jadalni co powoduje że sprawnie i szybko wszyscy wspólnie mogą usiąść do posiłków. Śniadania, kolacje a nawet obiady można we własnym zakresie przygotować w kuchni, wszystkie niezbędne akcesoria typu garnki, talerze są na wyposażeniu domu.  Po obiedzie zmywarka ułatwia prace porządkowe, aby więcej czasu spędzać w lesie na spacerach i odpoczynku. W domu znajduje się TV satelitarna Polsat, internet Wi-Fi + kablowe podłączenie do internetu. Dom jest całoroczny ogrzewany gazem.

Zapraszamy Państwa na wczasy lub weekendy do pięknie położonej wśród lasów Puszczy Knyszyńskiej miejscowości Supraśl. Uzdrowiskowe miasteczko położone jest 14 km od Białegostoku. Supraśl to wspaniałe miejsce na nocleg, idealne do spacerów po lesie jak też dobra baza wypadowa do zwiedzania Podlasia. Proponujemy na okres pobytu drewniany dom do zamieszkania, mamy nadzieję że to idealne rozwiązanie aby czuć się komfortowo i niezależnie w czasie pobytu.

  Gościom udostępniamy ( po wcześniejszym uzgodnieniu ) znajdującą się obok domku kuchnię letnią z tradycyjnym piecem. Kuchnia jest połączona  tarasem z grillem.

Dodatkowo osobom zainteresowanym rozwijaniem twórczości plastycznej proponujemy warsztaty artystyczne ( batik, decupage, filcowanie, malarstwo, rysunek)

Zapraszamy do naszego domu na kilkudniowe lub dłuższe pobyty

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz